NIVEA MagicBAR: Revolučná novinka v podobe čistiacich mydiel

Prichádzajú pomaly, ale isto. Nová generácia tuhých mydiel sa v našich kúpeľniach objavuje nielen v podobe klasických produktov na umývanie, ale hoci i šampónov či balzamov. Ich zloženie totiž miluje nielen pokožka a vlasy, ale i príroda. S ohľadom na posledné trendy prichádza NIVEA s novým radom čistiacich pleťových mydiel MagicBAR, ktorý spĺňa podmienky udržateľnosti, a pritom má všetky vlastnosti čistiacich produktov, ktoré očakávate.

Čistenie je úplným základom starostlivosti o pleť, a to i keď sa nelíčite. Nejde len o odstránenie zvyškov mejkapu. Uľpieva na nej i prach a ďalšie nečistoty z ovzdušia, ale i maz a pot, ktorý pokožka prirodzene produkuje. Dôležité je vybrať produkt pre váš typ pleti. Zabudnite na radu, že na tvár nepatrí mydlo. To klasické teda samozrejme nie, ale ak siahnete po niektorom z čistiacich pleťových mydiel MagicBAR NIVEA, chybu rozhodne neurobíte. Naopak!

Prečo siahnuť po čistiacich mydlách NIVEA MagicBAR

Klasické mydlá sú alkalické, takže majú pH vysoko nad prirodzeným pH pokožky. V dôsledku toho môžu pokožku dráždiť a vysušovať ju. Citlivá je najmä pleť tváre, pre ktorú sa čistenie klasickým mydlom vôbec nehodí. Preto bola pri vývoji NIVEA MagicBAR použitá špeciálna technológia Syndet, vďaka ktorej je ich pH okolo 5, čo je prirodzená pH hodnota pokožky. Mydlá NIVEA MagicBARs preto čistia veľmi jemne, a súčasne pritom efektívne ako ostatné čistiace produkty značky NIVEA.

Pozri aj: Mužské vlastnosti, ktoré najviac odpudzujú ženy! Vnímate to rovnako?

Čistiace mydlo pre citlivú pleť

Zdroj: Redakcia

Hviezdy udržateľnosti

Je skvelé, keď môžete spojiť príjemné s užitočným. A to v prípade nových čistiacich mydiel NIVEA MagicBAR na tvár platí dokonale. Nielenže ide o perfektný spôsob čistenia tváre, ktorým dokonale odstránite mejkap a ďalšie nečistoty, ale súčasne ide o najudržateľnejšie produkty na čistenie tváre, ktoré Nivea za 150 rokov skúseností s pleťou vyvinula. Zloženie neobsahuje mikroplasty, 99 % ingrediencií je 100 % vegánskych. Obaly sú plne recyklovateľné. NIVEA MagicBAR je prvá certifikovaná séria prírodnej kozmetiky značky NIVEA, ktorá spĺňa všetky prísne smernice Ecocert® Cosmos Natural Label.

Ďalšie výhody tuhých mydiel:

  • Šetria vodu. Tekuté kozmetické produkty obsahujú až 80 % vody. Zbytočne. Tuhé mydlo stačí len namočiť a urobí vám rovnakú službu.
  • Sú praktické. Mydlá sú zabalené do papierového obalu, takže sa vojdú skoro všade, čo oceníte najmä pri cestovaní. A nemusíte sa báť, že by sa vám nebodaj vyliali, čo sa u tekutých produktov občas stáva.
  • Znižujú množstvo odpadu. Vďaka tomu šetria životné prostredie, pre ktoré predstavuje najmä plastový odpad obrovský problém.
  • Neobsahujú chemické konzervanty, pretože v nich nie je voda. Oceníte to najmä vtedy, ak máte citlivú pokožku.

Ako mydlá skladovať?

Ideálne je zohnať si mydleničku, teda odkladaciu nádobku, na ktorej produkt dobre vyschne a nerozmočí sa. Preto je dôležité, aby mala nádobka odtokové dierky či vrúbkovaný povrch. Je vhodné odložiť ju na miesto, kam sa nedostane napríklad voda zo sprchy, aby mydlo nevlhlo.

Odporúčame: Čučoriedky - superpotravina nielen pre mozog! Čím sú výnimočné?

Peelingové pleťové mydlo s uhlím

Zdroj: Redakcia

Čistiace pleťové mydlá NIVEA

  • Čistiace mydlo s ružou

Obsahuje ružové extrakty, ktoré pleť hydratujú a zanechávajú ju sviežu. V zložení nájdete tiež vitamín E, ktorý zabraňuje predčasnému starnutiu pleti a vyživuje pleť zvnútra. Mydlo nenarušuje prirodzené pH pleti, takže žiadne začervenanie a vriedky, ale len hebká, žiarivá a čistá pleť, navyše v duchu udržateľnosti a ochrany životného prostredia.

  • Čistiace mydlo pre citlivú pleť

Ak je vaša pleť citlivá, spoľahnite sa pri jej čistení na mydlo s olejom z hroznových jadierok, ktoré čistí jemne a šetrne. Mydlo je v súlade s prirodzeným pH vašej pleti, takže vás nečaká žiadne začervenanie ani vriedky, len čistá, svieža a zamatovo hebká pleť!

  • Peelingové pleťové mydlo so zeleným čajom

Čo sa stane, keď sa spojí kaolínová hlina a extrakt zo zeleného čaju? Dostanete tú najlepšiu starostlivosť o vašu pleť! Kaolínová hlina sa totiž postará o odstránenie odumretých kožných buniek, takže sa vaša pleť bude môcť nadýchnuť a krásne rozkvitne. Extrakt zo zeleného čaju potom pleť navyše vyčistí a zmatní.

  • Peelingové pleťové mydlo s uhlím

Vedeli ste, že aktívne uhlie dokáže absorbovať 200-krát viac nečistôt, než je jeho vlastná váha? Ak chcete pleti dopriať dôkladnú očistu, siahnite po peelingovom pleťovom mydle s aktívnym uhlím. To vašu pleť vyčistí do hĺbky a zanechá ju zamatovo hebkú na dotyk.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE