NUE: Čistiaci rituál bojujúci proti znečisteniu a pre prirodzene krásnu pleť

V dôsledku lockdownov a práce na ďiaľku ženy začali prepisovať pravidlá krásy a presadzovať prirodzený vzhľad tváre. Trend nelíčenia naberá na sile aj v súčasnosti – je to príležitosť, ako sa starať o pleť a užívať si tvár bez make-upu.

RITUÁL ODLÍČENIA PRE KRÁSNU PRIRODZENÚ PLEŤ

Tajomstvo krásnej prirodzenej pleti? Odstránenie make-upu. Tento prvý zásadný krok je nemožné vynechať v každej kozmetickej rutine. Spoločnosť Payot vyvinula nový rituál odlíčenia s receptúrami plnými prírodných účinných látok, nazvaný „NUE”. Vykonáva sa v dvoch fázach: najskôr sa aplikuje odličovač a potom tonikum. Nový rad NUE obsahuje celkom 3 odličovacie prípravky a 2 okysličujúce toniká, ktoré sa prispôsobia potrebám každého človeka a ponúka 3 špecifické postupy podľa typu pleti.

Normálna až zmiešaná pleť si zamiluje ľahkú, tekutú textúru Lait Micellaire Démaquillant, po ktorom nasleduje osviežujúci rozjasňujúci Lotion Tonique Éclat. Citlivá pleť dá prednosť minimalistickému a jemnému zloženiu micelárnej čistiacej vody Eau Micellaire Démaquillante v spojení so vzdušnou textúrou jemnej tonizačnej hmly Brume Tonique Douceur, ktorá je bez parfumácie. Obe rešpektujú kožnú rovnováhu najjemnejšej kože. Suchá a/alebo zrelá pleť ocení najmä výdatne balenie Crème Micellaire Démaquillante Jeunesse, ktorý vyživuje a vyhladzuje štruktúru pleti, a následne Lotion Tonique Éclat, ktoré obnovuje prirodzenú sviežosť pleti.

Pozri aj: Payot HERBIER: Čistá krása postavená na éterických olejoch

Čistiaci a vyhladzujúci krém

Zdroj: Redakcia

Zloženie inšpirované bylinnou medicínou

V srdci piatich nových produktov radu NUE sa nachádza organická kvetinová voda z kvetov pomarančovníka, ktorá uvoľňuje pleť udusenú čiastočkami znečistenia a ďalšími nečistotami. Kvet pomarančovníka je známy svojimi zjemňujúcimi a upokojujúcimi vlastnosťami, jemne odstraňuje make-up a odhaľuje sviežu a prirodzene žiarivú pleť. Micely v odličovači NUE zachytávajú make-up a nečistoty bez toho, aby poškodili pleť, a extrakt zo žeruchy pôsobí detoxikačne. Dve toniká sú obohatené o výťažok z francúzskej kapucínky, ktorá podporuje okysličenie pleti. Tieto toniká neutralizujú vysušujúce účinky vodného kameňa a odhaľujú neuveriteľne žiarivú pleť. Payot dodáva tomuto novému rituálu odlíčenia nádych pudrovej, ženskej vône s jemnými tónmi pomarančového kvetu.

PAYOT Čistá starostlivosť

Čisté, vegánske zloženie, ktoré obsahuje až 99 % ingrediencií prírodného pôvodu, poskytuje pleti len to najlepšie. 

Aktívne ingrediencie sú získavané zodpovedne s dôrazom na ochranu životného prostredia a ľudskú pohodu. Celé zloženie sa točí okolo organického extraktu z pomarančového kvetu. 

Ekologické obaly obsahujú až 56 % a 50 % recyklovaných plastov. Dva ekologické vrecúška na doplnenie obsahujú o 81 % menej plastu než samotné fľaše. 

Senzorická skúsenosť, ktorá nabáda k masáži

Rad božských čistiacich textúr – rozplývajúce sa a krémové textúry prispôsobené k vmasírovaniu prstami. Svieže a osviežujúce vodné textúry, ktoré tonizujú a okysličujú pleť, doplňujú čistenie a prebúdzajú žiarivosť pleti. 

Neprehliadni: Výživa a rozjasnenie pleti v jednom kroku: Dodaj svojej pleti šťavu!

Jemné čistiace mlieko

Zdroj: Redakcia

LAIT MICELLAIRE DÉMAQUILLANT - Jemné čistiace mlieko

Toto micelárne mlieko, ktoré je šetrné k odlíčenej pleti, dokonale odstraňuje make-up a nečistoty. Skladá sa z 97 % prírodných zložiek, zbavuje pleť nečistôt, upokojuje a zjemňuje pokožku.

Zamilujete si jeho jemnú textúru, ktorá sa pri aplikácii na pleti rozplýva.

CRÈME JEUNESSE DÉMAQUILLANTE - Čistiaci a vyhladzujúci krém

Osvojte si nové zmyslové čistiace gesto vďaka tomuto roztápajúcemu sa krému, ktorý je zložený z 97 % z prírodných zložiek. Účinne odstraňuje make-up a nečistoty a zbavuje pleť nečistôt. Vyživuje, vyhladzuje a zjemňuje štruktúru pleti, pro svieži a žiarivý vzhľad.

EAU MICELLAIRE DÉMAQUILLANTE - Expresná čistiaca voda

Tato micelárna odličovacia voda, obsahujúca 99 % prírodných zložiek, je ideálnou pro ženy, ktoré sa ponáhľajú. Odstraňuje make-up a nečistoty z tváre a očí v jednom kroku. Obohatená o výťažok zo žeruchy a organickú kvetinovú vodu z pomarančových kvetov zbavuje pleť nečistôt a prinavracia jej jemnosť.

Jej minimalistické zloženie odličuje očný make-up s rešpektom a upokojuje i tu najcitlivejšiu pleť.

Odporúčame: Mikrokryštály kremeňa v telovej starostlivosti: Rozjasnenie na počkanie?!

Okysličujúce pleťové tonikum

Zdroj: Redakcia

LOTION TONIQUE ÉCLAT - Okysličujúce pleťové tonikum

Toto pleťové tonikum zložené z 98 % ingrediencií prírodného pôvodu je skutočným závanom čerstvého vzduchu pre pokožku, ktorá sa vplyvom znečistenia okolia dusí. Dokonale zakončuje odličovací rituál, neutralizuje vysušujúci efekt vodného kameňa a znovu okysličuje pleť. Tonikum je obohatené o AHA bavlny, textúra pokožky je zjemnená a pleť je žiarivá.

BRUME TONIQUE DOUCEUR - Okysličujúce a hydratačné tonikum na tvár v spreji

Toto tonikum v spreji dokonale odstraňuje make-up, neutralizuje vysušujúce účinky vody, okysličuje pleť a umožňuje jej znovu dýchať. V jednom kroku pleť hydratuje a prinavracia jej hebkosť a pružnosť.

Jeho vzdušná ľahká textúra vodnej hmly poskytuje skutočný príval sviežosti a čerstvého vzduchu. Jemné, minimalistické zloženie bez vône a s konzistenciou hmly je šetrné i k tej najjemnejšej pokožke.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE