Nivea Cellular Luminous630®: Účinný bojovník proti starnutiu

Spoločne s vráskami a povädnutými kontúrami tváre patria pigmentové škvrny medzi najčastejšie príznaky starnutia. Ich vzniku je preto dobré predchádzať. Ak už sa však na vašej pleti objavia, redukujte ich tými najlepšími kozmetickými produktmi.

NIVEA uvádza na trh päť noviniek radu LUMINOUS630® pre starostlivosť o pleť tváre a rúk, ktoré účinne ošetrujú tmavé škvrny a predchádzajú ich vzniku.

Ako vznikajú pigmentové škvrny

Naša koža automaticky produkuje pigment melanín, vďaka ktorému má prirodzenú farbu. Existujú však faktory, ktoré spôsobujú, že sa melanín v pokožke vytvára nerovnomerne. To potom vedie ku vzniku typických tmavých škvŕn, ktorý sa vyskytujú obvykle na pokožke tváre a rúk. Práve tieto partie sú totiž najviac vystavované slnečnému žiareniu, ktoré za vznikom pigmentových škvŕn stojí najčastejšie. Nadmernú produkciu melanínu môže vyvolať tiež hormonálna nerovnováha (napríklad v tehotenstve), ale i podráždenie pleti napríklad pod vplyvom akné či vyšší vek. Ku vzniku pigmentových škvŕn mávajú väčšie genetické dispozície ľudia s tmavším fototypom.

Pozri aj: Zuzana Vačková žiari aj po päťdesiatke. Ako to robí?

Nivea Cellular Luminous630 nočný krém

Zdroj: Redakcia

Riešenie ponúka rad LUMINOUS630®

V roku 2020 uviedla NIVEA rad starostlivosti o pleť Cellular Luminous630®, ktorý bol výsledkom 10 rokov starostlivého výskumu, počas ktorého odborníci testovali viac než 50 000 molekúl. Nakoniec bola úspešná molekula číslo 630, ktorá vyrovnáva pigmentáciu, a tým redukuje tmavé škvrny. Na trh sa tak dostal denný krém a ošetrujúce pleťové sérum Cellular Luminous630®. Teraz sa tento úspešný rad rozširuje o ďalšie produkty účinné v boji proti pigmentovým škvrnám.

Objavte rozšírenú starostlivosť o pleť Cellular Luminous630® od NIVEA

Vysoko účinný regeneračný nočný krém pôsobí na bunkovej úrovni s dvojakým účinkom: kyselina hyalurónová regeneruje a posilňuje pleť, zlepšuje jej odolnosť a vypĺňa vrásky, zatiaľ čo účinná látka Luminous630® redukuje pigmentové škvrny a predchádza ich opätovnému vzniku. 
 
  • Vyskúšajte: Nočný krém Cellular Luminous630®, NIVEA, 50 ml, 22,99 Eur

Neprehliadni: Osobnosť podľa farby očí. Čo o vás prezrádza?

Očný krém a tónovací krém proti tmavým kruhom Cellular Luminous630®

Zdroj: Redakcia

Ako zjednotiť farebný tón pleti

Každú desiatu ženu trápi nejednotný tón pleti vrátane pigmentových škvŕn. Pleť vinou toho pôsobí starším a unaveným dojmom. Farebne zjednotiť a rozžiariť pleť dokáže tónovací krém s účinnou látkou Luminous630®, ktorá redukuje pigmentové škvrny a predchádza ich opätovnému vzniku. Viditeľné výsledky uvidíte už po 4 týždňoch používania. V zložení tónovacieho krému navyše nájdete kyselinu hyalurónovú, ktorá pleť hĺbkovo hydratuje a redukuje jemné linky a vrásky.
 
  • Vyskúšajte: NIVEA Tónovací krém Cellular Luminous630®, 40 ml, 22,99 Eur
Tmavé kruhy pod očami môžu byť, okrem nerovnováhy produkcie melanínu, napríklad následkom dehydrovanej alebo unavenej pleti. Riešenie ponúka očný krém s účinnou látkou Luminous630®, ktorá zjednocuje vzhľad pleti a redukuje pigmentové škvrny. Kyselina hyalurónová pleť intenzívne hydratuje a pomáha redukovať jemné linky a vrásky. Kofeín si zasa poradí s únavou. Už za 8 týždňov používania sa zníži intenzita kruhov pod očami o 40 %.
 
  • Vyskúšajte: Očný krém proti tmavým kruhom Cellular Luminous630®, NIVEA, 15 ml, 16,99 Eur

Zaujme ťa aj: VIDEO: TOP produkty značky Nivea podľa KAMzaKRASOU.sk

Krém na ruky proti pigmentovým škvrnám Luminous630

Zdroj: Redakcia

Nech máte krásne ruky!

Ak chcete, aby vaše ruky boli na dotyk jemné a hebké, treba ich pravidelne hydratovať. Ich časté umývanie a dezinfikovanie totiž pokožku vysušuje. Krém na ruky proti pigmentovým škvrnám sa postará nielen o hydratáciu a výživu, ale tiež o redukciu pigmentových škvŕn a ich zosvetlenie – to vďaka účinnej patentovanej látke Luminous630®. Aby sa pigmentové škvrny pod vplyvom slnečného žiarenia ešte viac nezvýraznili, obsahuje krém OF 15.
 
  • Vyskúšajte: NIVEA Krém na ruky proti pigmentovým škvrnám Luminous630®, 50 ml, 7,49 Eur

Pozor na slnečné žiarenie!

UVA lúče sa preukázateľne podpisujú na starnutí pleti, vzniku vrások i pigmentových škvŕn. Preto treba pred ich škodlivými účinkami pokožku chrániť, a to dokonca i vtedy, keď práve nie ste na priamom slnku. Lúče totiž prenikajú i cez mraky a kožu nezvratne poškodzujú. Spojte preto prevenciu a ochranu do jedného a vezmite si na pomoc pleťový krém na opaľovanie s látkou Luminous630® s vysokým ochranným faktorom. Používajte ho nielen na dovolenke, ale kedykoľvek pôjdete von. Oceníte ľahkú textúru, ktorá sa rýchlo vstrebáva.
 
  • Vyskúšajte: NIVEA Pleťový krém na opaľovanie Luminous630® OF 50, 40 ml, 15,69 Eur
1 komentár
Martina Varhaníková

Martina Varhaníková

05.05.2022 11:23

Nad týmto výrobkom od Nivei uvažujem už dlhšie ..miniem svoje krémy a vyskúšam. Výhodou je , že už pridávajú do krémov UV faktory,čo je veľké plus. Škvrny vidím hlave po lete, ak mizne opálenie z tváre a pozriem sa cez zväčšujúce zrkadlo. Vďaka za recenziu. :o)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE